Używasz przestarzałej przeglądarki. Aby przeglądać strony szybciej i bezpieczniej, uaktualnij bezpłatnie już dziś.

O nas

MIKAMED z siedzibą w Gdańsku jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży medycznej. Jesteśmy dystrybutorem wysokospecjalistycznego sprzętu i aparatury medycznej, który dostarczamy szpitalom, gabinetom medycznym oraz przychodniom. Specjalizujemy się głównie w wyposażaniu bloków operacyjnych w profesjonalny sprzęt zabiegowy, a także materiały jednorazowe dla potrzeb oddziałów zabiegowych. Firma powstała bazując na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli w zakresie wyposażania placówek służby zdrowia. Z powodzeniem działamy na polskim rynku od 2007 roku dostarczając naszym Klientom produkty medyczne wysokiej jakości. Jesteśmy między innymi autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Johnson & Johnson.

W swoim działaniu kierujemy się przede wszystkim dobrem pacjenta, dlatego oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości oraz spełniają wszelkie normy i wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Jesteśmy zainteresowani dostarczaniem użytkownikom najlepszych produktów umożliwiając jednocześnie redukcję kosztów leczenia i zapobiegając reoperacjom.

Naszą załogę stanowią pracownicy posiadający certyfikaty szkoleń w swoich specjalnościach.

Do sprzedawanych przez nas produktów oferujemy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferta

Nasza oferta skierowana jest do szpitali, gabinetów medycznych, przychodni zdrowia, odbiorców indywidualnych oraz instytucji. Pomagamy w doborze materiałów medycznych, narzędzi i urządzeń przeznaczonych do wykonywania wszystkich zabiegów, w tym tych najbardziej zaawansowanych. Staramy się sprostać potrzebom odbiorców i dopasowujemy do jego możliwości.